جمعه 12 دی 1393  01:31 ق.ظ

داستان همشهری


انچه برای شما تایپ خواهم نمود بخشی از "داستان" همشهری هست مال شهریور 93 هست قیمتش هم خوبه 6000 تومان یه لوح فشرده هم کنارش داره که قبلا براتون ازش یه ویدیو ساختیم ( می خوای ویدیو رو ببینی) در کل چیزی که در نگاه اول باعث شد من توجه ام بهش جلب بشه عکس جالبی بود که روش انداخته بودن فکر می کردم یه کتاب باشه ولی بعدا فهمیدم که اینطوریا نیست!!! 

از صفحه 143

نظر پاک خطا پوش

انتخاب : محمد طلوعی


قاب

عکس ها همیشه بازتاب زندگی روزمره ی ما نیستند و جریان دائم زندگی را تصویر نمی کنند ، عکس ها حقیقت های درونی ما را فاش نمی کنند ، عکس ها ان چه ما هستیم ، نیستند.

در بهترین احوال ، عکس ها تصویر های خالی از دیوانگی های درون مان اند . تصویرهای بدون انعکاس جنون در فکر ها و نگاه هایمان . به همین خاطر محبور می شویم عکس های متفاوت از خودمان بگیریم ، عکس هایی که کارهایی خارق عادت در ان ها انجام می دهیم ، ماه را می بلعیم ، در دره ای فرو می افتیم ، دوستان مان را کف دستمان می گیریم ، از جایی خطر ناک اویزان می شویم. همه ی این ها ان لحظه ی باشکوه جنون است که سعی می کنیم جایی ثبتشان کنیم ، جایی که ان لحظه را که زیسته ایم ثبت کنیم تا باقی عمر به خاطرش بیاوریم و از داشتن ذره ای دیوانگی ذوق کنیم. شاید به خاطر این که نمی شود برای همیشه دیوانه بمانیم ، نمی شود در همه ی عکس هایمان دیوانگی کنیم.

مجموعه پیش رو از اولین عکس هایی در ایران است که با ژست ها و انگیزه هایی متفاوت از ثبت عکس در البوم های خانگی ثبت شده اند ، عکس هایی که جنون سوژه هایشان را بروز می دهند.


اگر می خواهید این عکس های دیوانه وار از دوران قاجار را ببینید بهتر است کمی زحمت به خودتان بدهید و دنبال این نسخه نسبتا قدیمی از این مجله باشید!


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic